Copyright by Law & Order

Created with WebWaveCMS

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

25 stycznia 2023
Wiele osób się zastanawia, czy można nie przyjąć mandatu. W rzeczywistości jednak gdy dochodzi
23 grudnia 2022
Coraz więcej polskich pracowników ma świadomość dotyczącą zjawiska mobbingu. Nie każdy jest jednak gotów,

 

Zadzwoń do nas:

81 532 16 23

608 59 33 55

Kancelaria Adwokacka Lublin

Adwokat

Adam Załęski

tel: 608 59 33 55

tel: 81 532 16 23

Alimenty Lublin

Reprezentowany przez naszą kancelarię adwokat rodzinny Lublin podejmuje się rozpraw dotyczących alimentów. Postępowania tego typu zawsze wiążą się z silnymi emocjami i wymagają konsekwentnego podejścia do tematu, uwzględniając przy tym wiele istotnych aspektów. Decydując się na nasze usługi klient ma pewność, że jego sprawa zostanie rozpatrzona w indywidualny sposób, przy zachowaniu pełnej dyskrecji na każdym etapie postępowania. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktowania się z naszą kancelarią. 

 

 

Zakres działań adwokata w sprawie alimentów 

 

Kwestie związane z alimentami uregulowane zostały przez kodek rodzinny i opiekuńczy, na podstawie którego - w połączeniu z przedstawionymi dowodami w sprawie, sąd wydaje określone postanowienie. Rola adwokata rodzinnego w Lublinie sprowadza się zatem do:

 

  • udzielenia porad prawnych i wskazania najkorzystniejszego dla klienta rozwiązania, 

  • przygotowania niezbędnej dokumentacji oraz pomocy w przygotowaniu pozwu, 

  • reprezentacji przed sądem, 

  • czynnego uczestnictwa podczas negocjacji między stronami. 

 

 

Co należy zawrzeć w pozwie?

 

Chcąc uzyskać adekwatne do potrzeb potomstwa alimenty na dziecko należy starannie przygotować pozew, w którym zostanie przedstawiona:

 

  • oczekiwana wysokość alimentów, którą należy uzasadnić - tutaj trzeba dokładnie opisać sytuację życiową oraz potrzeby dziecka, 

  • sytuacja materialna osoby pozwanej - znane fakty, które świadczą o jej stanie majątkowym, 

  • spis załączników - za dodatkowe dowody w sprawie mogą posłużyć między innymi rachunki, czy też innego typu dowody przeprowadzanych opłat. 

 

Reprezentujący naszą kancelarię adwokat rodzinny Lublin na każdym etapie współpracy służy klientowi merytorycznym wsparciem oraz praktycznymi poradami. Należy przy tym pamiętać, że w momencie, kiedy dziecko, którego tyczą się alimenty, jest niepełnoletnie, wtedy w jego imieniu stawia się rodzic. W momencie, kiedy jest ono pełnoletnie, wtedy musi wypowiadać się już w swoim imieniu.

 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktowania się z naszą kancelarią. Zapewniamy kompleksowe podejście do każdej ze spraw, merytoryczne wsparcie, pełną dyskrecję oraz sprawne działania, dzięki którym można uniknąć niepotrzebnego stresu.  Sprawdź: kancelaria adwokacka Lublin.
 

Adam Załęski

 

Kancelaria Adwokacka

Adres:

 

ul. Chopina 14

 

20-023 Lublin

 

woj. lubelskie

Oferta

Specjalizacje

Oferta:

Alimenty Lublin

Separacja Lublin

Podział Majątku

Prawo Pracy

Specjalizacje

Umów się na spotkanie

 

Kancelaria Adwokacka w Lublinie dołoży wszelkich starań, aby pozytywnie doprowadzić Państwa sprawę do sukcesu