Adam Załęski Kancelaria Adwokacka

Od wielu lat pomagamy klientom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym. Mamy bogate doświadczenie w prawie cywilnym, prawie karnym i prawie nieruchomości.

Do każdego przypadku podchodzimy drobiazgowo i z zaangażowaniem. Współpracujemy z innymi kancelariami i specjalistami (m.in. rzeczoznawcami, notariuszami, psychologami, lekarzami), żeby opracować możliwie najskuteczniejsze rozwiązania prawne dla klientów.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej.

 

Nasza misja i wartości

Podchodzimy uczciwie i rzetelnie zarówno do klienta, jak i do wykonywanej pracy. Nie składamy obietnic, których nie możemy dotrzymać. Pilnujemy, żeby klient nie poniósł bez potrzeby nadmiernego ryzyka. Udzielamy tyle wsparcia prawnego, ile jest możliwe w konkretnej sytuacji.

Wiemy, że prawo to organizm, który stale się przekształca. Dlatego dokładamy starań, żeby zawsze być na bieżąco z wszelkimi zmianami ustaw.

Zespół naszej kancelarii

Stawiamy na profesjonalizm, doświadczenie i dokładność. Podchodzimy kompleksowo do każdego klienta, niezależnie od poziomu trudności i skomplikowania sprawy. Poznaj zespół naszych prawników i zobacz, w jakich dziedzinach prawa się specjalizujemy.

Założyciel kancelarii i ekspert w prawie cywilnym i karnym.

Adam Załęski

Dowiedz się więcej

Członek Izby Adwokackiej w Lublinie. Wpisana na listę adwokatów pod numerem (LUB/ADW/1661).

Agata Bącławek

Dowiedz się więcej

Potrzebujesz porady lub konsultacji?

Skontaktuj się z nami jak najszybciej, a udzielimy Ci niezbędnego wsparcia prawnego. Wyjaśnimy wątpliwości z zakresu danej sprawy. Doradzimy, jakie kroki warto podjąć, żeby poradzić sobie z problemem.

Umów konsultację